Çocuklarla Projeler

HAYDİ, BEÜ ÇOCUK ÜNİVERSİTESİNE

Projenin Amacı: Taşımalı okullarda ve köy okullarında okuyan, maddi durumu iyi olmayan başarılı öğrenciler ile şehit ve gazi çocuğu başarılı öğrencilerin üniversite ortamını görmelerini sağlamak ve çocuk üniversitesinde alacakları eğitim ile ileriki yaşlarda meslek seçimlerine katkıda bulunmak.

Proje Danışmanı: Öğr. Gör. Aytaç ALTAN

Devamı...

BÜYÜK KALPLERE MİNİK DOKUNUŞLAR

Projenin Amacı: İnsanlara önemli oldukları duygusunu tattırmak. Topluma yardım etme duygusu kazandırmak ve hayatta görevlerin olduğunu hatırlatmak.

Proje Danışmanı: Yrd. Doç. Dr. Mine KIR

Devamı...

MUTLULUĞA DAİR ADIMLAR

Projenin Amacı: Gelecek nesillerin; doğaya ve çevreye karşı daha duyarlı, eğlenerek öğrenen, bilinçli ve farkındalıkları yüksek bireyler olarak yetiştirilmelerine katkı sağlamak, geleceğimiz olan çocuklarımızın mutluluklarına dair bir adımı birlikte atmak amaçlandı.

Proje Danışmanı: Yrd. Doç. Dr. Burcu ÜNAL

Devamı...

ÇOCUKLAR OYUNCAKSIZ KALMASIN

Projenin Amacı: Bir köy okuluna yardım etmek ve çocukların kaliteli eğitim almalarına yardımcı olmak.

Proje Danışmanı: Doç. Dr. Uğur Altay MEMİŞ

Devamı...

SAKLI KALAN GÜLÜŞLER

Projenin Amacı: Zonguldak Kozlu Kızılcakese İlkokulu’na ihtiyaçları olan spor ve kırtasiye malzemelerinin temin edilmesi amaçlandı.

Proje Danışmanı: Prof. Dr. ŞENOL HAKAN KUTOĞLU

Devamı...

MASAL DÜNYASINDA YAŞAMAK

Projenin Amacı: Öğrencileri teknolojinin dışında kendi hayal dünyalarını geliştirmeye sevk etmek ve kitap okumanın, yazmanın zevkini hissettirmek amaçlanmıştır.

Proje Danışmanı: Yrd. Doç. Dr. Berna AYAZ

Devamı...

BİR ÇOCUK BİR TEBESSÜM

Projenin Amacı: Öğrencilerin hayata olumlu yönde bakmalarını ve pozitif düşünmelerini sağlamak amaçlandı.

Proje Danışmanı: Yrd. Doç. Dr.  Hasan ÖZER

Devamı...

BİR KİTAP BİR ÇOCUK, BİR ÇOCUK BİR GELECEK

Projenin Amacı: Yetim çocukların her birinin eğitimine kaynak açısından destek sağlamak ve bu bağlamda onların kütüphanelerini yaş grubuna göre edebi, sosyal ve fen bilimleri ile bağlı kitaplarla zenginleştirmek amaçlandı.

Proje Danışmanı: Yrd. Doç. Dr. Anar GAFAROV

Devamı...

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE OYUN VE OYUNCAKLAR: KÜLTÜREL MİRASIMIZ

Projenin Amacı: Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Zonguldak Sağlık Yüksekokulu öğrencilerinin 1950’li yıllardan 1990’lı yıllara kadar oynanan oyunları ve oyuncakları araştırmalarını sağlamak, kendi el becerileriyle oyuncakları yapmaları ve oyunları hatırlayarak oynamaları amaçlanmıştır.

Proje Danışmanı: Yrd. Doç. Dr. Tuğçe GÜNTER

Devamı...

23 NİSAN’I ÇOCUKLARLA KUTLUYORUZ

Projenin Amacı: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocukların bu güzel gününde yanında olarak mutluluklarına ortak olmak amaçlandı.

Proje Danışmanı: Öğr.Gör.Fatih ERDOĞAN

Devamı...

ARMAĞANIMIZ KİTAP OLSUN

Projenin Amacı: Projeyle öğrencilerin farklı kaynaklardan da kitap okumasını teşvik etmek ve kitap okumayı sevdirmek amaçlandı.

Proje Danışmanı: Öğr.Gör.Fatih ERDOĞAN / Öğr.Gör.Kemal YAVUZ / Yrd.Doç.Dr.Emel KESİM / Öğr.Gör.İ.Alper GEDİK / Yrd.Doç.Dr. Sibel AYDEMİR

Devamı...

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin