İnsan ve Toplum Projeleri

YENİDEN YAZMAYA VAR MISIN?

Projenin Amacı: Öğrencilerin ailesinde ve çevresinde toplumsal cinsiyet eşitliği bilincinde olumlu davranışlar göstermesini sağlamak.

Proje Danışmanı: Doç. Dr. Aysel MEMİŞ

Devamı...

TIP FAKÜLTESİ TANITIMI

Projenin Amacı: İnsanlara önemli oldukları duygusunu tattırmak. Topluma yardım etme duygusu kazandırmak ve hayatta görevlerin olduğunu hatırlatmak.

Proje Danışmanı: Yrd. Doç. Dr. Mine KIR

Devamı...

YÜKÜMÜZ KARDEŞLİK, ELİMİZ ELİNİZ OLSUN

Projenin Amacı: Yardımseverlik gibi önemli ve yaygın bir toplumsal değeri tekrar hatırlatmak, toplum içinde yardımlaşarak işlerin daha da hızlandırılabileceğini göstermek, yaşlılara, düşkünlere ve ihtiyacı olan hastalara yardım etmek için güven duygusu algısını toplum içinde oluşturmak amaçlandı.

Proje Danışmanı: Prof. Dr. Şenol Hakan KUTOĞLU

Devamı...

MADEN ŞEHİTLERİMİZE SAYGI - 2016

Projenin Amacı: Ülkemizin enerji ihtiyacının karşılanması için canını vererek şehit mertebesine erişen madencilerimiz ile onların ailelerinin ve dostlarının unutulmadıklarını ve unutulmayacaklarını onlara ve içinde yaşadığımız topluma hissettirebilmek amaçlandı.

Proje Danışmanı: Yrd. Doç. Dr. Alaaddin ÇAKIR

Devamı...

BİYOLOJİ BÖLÜMÜNÜN TANITIMI

Projenin Amacı: Son yıllarda öğrenci sayısı azalmasından dolayı Biyoloji Bölümüne öğrenci kazandırmak amacıyla bölümün ve Bülent Ecevit Üniversitesi’nin tanıtımını yapmak amaçlandı.

Proje Danışmanı: Doç. Dr. Ayşe KAPLAN

Devamı...

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ’NÜN TANITILMASI

Projenin Amacı: Lise son sınıf öğrencilerine Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü tanıtarak bu bölümü tercih etmelerini sağlamak.

Proje Danışmanı: Yrd. Doç. Dr. Muhittin TURAN

Devamı...

GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Projenin Amacı: İhtiyaç sahibi ailelerin toplumdan kopmaması için maddi manevi her türlü yardım yapılarak ihtiyaçlarını gidermek amaçlandı.

Proje Danışmanı: Yrd. Doç. Dr. Hasan MEYDAN

Devamı...

RAMAZAN AYI’NIN ÖNEMİNİ ANLIYORUZ, HAYATA GEÇİRMEK İÇİN BİR ADIM ATIYORUZ; BİR ADIM DA SEN AT!

Projenin Amacı: Toplumsal olarak yardımlaşmak gerektiğini, önemi kavratmak ve yapılan iftar etkinliği ile kişiler arası komşuluk ve akraba ilişkileri gibi değerlere dikkat çekmek amaçlandı.

Proje Danışmanı: Yrd. Doç. Dr. Recep ÇETİNTAŞ

Devamı...

ŞEHİTLERİMİZLE YAŞIYORUZ

Projenin Amacı: Günümüzde şehitlerimizi anmanın yürüyüşlerle sloganlarla vb. yanlış bir şekilde yapıldığını görerek şehitlerimizi anmanın en doğru yolu olarak düşünülen onların ruhlarına Yasin-i Şerif ve Kuran-ı Kerim okumak. Bu konuda şehit ailelerini ve üniversite öğrencilerini bilinçlendirmek ve şehitlerimizi doğru bir şekilde anmak için Kuran-ı Kerim tilaveti Yasin-i Şerif hatmi içerikli program tertip etmek ve bu programın geleneksel bir hale getirilerek ilerleyen yıllardada tekrarı niteliğinde projelerin geliştirilmesine zemin hazırlamak.

Proje Danışmanı: Yrd. Doç. Dr. Salih AYBEY

Devamı...

GELİK İLKOKULU “AİLE VE ÇOCUK EĞİTİMİ” KONULU KONFERANS

Projenin Amacı: Bireylerden oluşan toplumun temel taşı olan aile ve çocuk arasındaki etkileşimi arttırmak ve sağlıklı nesiller yetişmesi için katkıda bulunmak amaçlanmıştır.

Proje Danışmanı: Öğr.Gör.Kemal YAVUZ

Devamı...

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin